fbpx
Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
[email protected]
+ Çok Yakında Call Center
Follow Us

OneAMZ Özellikleri

Mevcut özelliklerimiz sayesinde Amazon'da dropshipping yaparken yaşayabileceğiniz tüm sıkıntıları en aza indiriyoruz.

Kaynak mağazanızla satış mağazanızın devamlı olarak stok güncellemesi sayesinde hiçbir siparişi kaçırmazsınız. İstediğiniz kadar ürün yükleyebilir ve bir daha stok miktarlarınızı dert etmezsiniz.

Belirlediğiniz kâr marjını dikkate alarak tüm ürünlerinizin fiyatları devamlı güncellenir ve bu sayede aldığınız siparişlerde her zaman belirttiğiniz oranda kazanç sağlarsınız.

Stoğunuzu farklı birçok filtre ile analiz edip ayıklama ve temizlik yapmanıza yardımcı olur. Buybox olan ürünlerinizi veya tek satıcının siz olduğunuz ürünleri listeleyebilir, satış sıralamasına göre ürünlerinizi sıralayabilirsiniz.

Stoğunuzdaki ürünlerin yüzde kaçının gerçekten buy box olduğunu görmek isterseniz bu özelliğimizi seveceksiniz. Bu sayede aynı zamanda buy box olmayan ürünleriniz üzerinde de çalışabilirsiniz.

Bu özelliğimiz sayesinde belirttiğiniz oranlarda Amazon oto fiyatlama yaparak daha çok sipariş alabilir, kısa sürede kârınızı birkaç kat artırabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz oranda kâr etmeye de devam edersiniz.

Stoğunuzda uygulayacağınız birçok filtre sonrası bu arama sonucunu bir isim vererek grup haline getirebilir, daha sonra bu gruptaki ürünlerinizi tek tıkla görebilirsiniz. Bu da size stoğunuzu takipte yardımcı olur.

Bildiğiniz gibi patentli ürünleri listelemek Amazon dropshipping yapanların korkulu rüyasıdır. Patent kontrolümüz sayesinde stoğunuz devamlı olarak taranır ve patentli ürünler stoğunuzdan kaldırılır.

Bazı tedarikçiler ürünlerini satmanızı istemeyebilir ve bu yüzden hesap sağlığınıza zarar verebilir. Bu tür tedarikçilere tekrar maruz kalmamak için onları bloklayabilir ve sonraki aramalarda korunabilirsiniz.

OneAMZ daha ürün yükleme aşamasında kopya ürünleri bulup çıkararak stoğunuzu temizler. Mevcut stoğunuzu güncellediğinizde de kopya kontrolü yaparak stoğunuzun sağlığını korur.

Bildiğiniz gibi patentli ürünleri listelemek Amazon dropshipping yapanların korkulu rüyasıdır. Patent kontrolümüz sayesinde stoğunuz devamlı olarak taranır ve patentli ürünler stoğunuzdan kaldırılır.

j

Ve Dahası...

Bunların haricinde çok yakında kullanabileceğiniz diğer muhteşem özelliklere de göz atmak isteyebilirsiniz.

Yakında Eklenecek Özellikler

Aşağıdaki özelliklerin yanı sıra yakında eklenecek özelliklere de göz atabilirsiniz!

Daha N'olsun?

Olması gerektiğini düşündüğünüz özellikleri lütfen bizimle paylaşınız!