fbpx
Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
[email protected]
+ Çok Yakında Call Center
Follow Us

TÜM ÖZELLİKLER

oneamz productbot

ProductBOT® Ürün Arama ve Yükleme

Bulut teknolojisi sayesinde eklentisiz ürün arama yapabilirsiniz. Dosya indirme ve upload etme gibi manuel iş yükünden kurtulun. Çoklu link tarama özelliği sayesinde sınırsız arama kuyruğu oluşturabilir; bilgisayar başında saatlerce/günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Gelişmiş filtre seçenekleri ile ürünleri kolayca ve hızlı bir şekilde tarayıp OneAMZ ile Amazon arasındaki API teknolojisi sayesinde saniyeler içinde bütün ürünlerinizi Amazon hesabınıza yükleyebilirsiniz. Üstelik bulduğunuz ürünleri aynı anda diğer satıcı mağazalarınıza da ekleyebilirsiniz. Bu sayede her satıcı ülkesi için ayrı ayrı link taramak zorunda kalmazsınız. ProductBOT® belirlemiş olduğunuz kar ayarlarınıza göre zarar etmeyeceğiniz şekilde (min karlılık oranı baz alınır) ürünün maliyetini, satış fiyatını ve stok miktarlarını otomatik hesaplayarak satış mağazanıza yüklenmek üzere sonuçlar vermektedir. Kısaca rekabet edebileceğiniz ve satış yapabileceğiniz ürünleri bu sayede bulabilirsiniz.

OneAMZ Kargolar Paneli

OneAMZ Kargolar Paneli ile Amazon'da gönderimi olmayan ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Üstelik şimdi Express Kargo özelliğini kullanarak; ürünlerini hızlı bir şekilde teslim almak isteyen müşterileriniz için hızlı kargo ayarlarınızı yaparak; daha fazla kar elde edebilirsiniz. Kargolar Paneli tüm kullanıcılar için Ücretsizdir! Ürünleriniz boyut ve ağırlıkları OneAMZ tarafından göndereceğiniz ülkeye göre otomatik olarak hesaplanıp; belirlemiş olduğunuz kar marjınıza göre satış fiyatlarınıza eklenmektedir. OneAMZ, gönderimi olan ürünlerinizin kargo ücretlerini Amazon ve OneAMZ Depo ile karşılaştırıp; hangisi uygun ise ona göre fiyatlandırma yapmaktadır. OneAMZ USA Depo hizmeti göndermiş olduğunuz ürünlerin gümrük vergileri önceden ödenmiştir. Bu sayede ekstra gümrük vergisi ödemek zorunda kalmazsınız. Bütün gönderimlerinizde sorumluluk OneAMZ Yazılım firmasına aittir. Tek panel üzerinden bütün siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Kargolar panelinde depo sözleşmenize ve ürünleriniz faturalarına ulaşabilirsiniz.

OneAMZ Kargolar Paneli
Fiyat ve Stok Güncelleme

Fiyat ve Stok Güncelleme

Ürün maliyetlerine ayrı ayrı kar oranları ya da kar tutarları min-max karlılık şeklinde belirleyebilirsiniz. Bu sayede düşük ya da yüksek maliyetleri ürünlerden belirleyeceğiniz karlılık ayarlarına göre satış stratejileri oluşturabilirsiniz. Ayrıca envanterinizde bulunan ürünleri gruplandırabilir; gruplarınıza özel karlılık ayarları belirleyebilirsiniz. OneAMZ ile Amazon arasındaki API bağlantısı sayesinde ürünlerinizin fiyat ve stokları anlık olarak güncellenmektedir. Bu sayede stok tükenme ya da zararına satış gibi sorunlardan kaçınmış olursunuz.

PriceBOT® Otomatik Fiyat Rekabeti

PriceBOT® (Amazon Auto Pricing'den daha iyi) gelişmiş algoritması ile rakiplerinizin satış fiyatlarını sizin fiyatlarınız ile karşılaştırır; min-max karlılık ayarlarınıza göre otomatik olarak fiyat değişikliği yapar. Bu sayede hızlı bir şekilde ürünlerinizde buy box kazanabilirsiniz. Üstelik bu özellik için ekstra ücret ödemek zorunda değilsiniz. PriceBOT® Re-Pricer mantığında çalıştığı için Amazon satıcı hesabınızda manuel olarak Auto Pricing ayarları yapmanıza gerek kalmaz.

PriceBOT® Otomatik Fiyat Rekabeti
Trademark Filtresi

Trademark Filtresi

OneAMZ Uspto.gov (ABD) geliştirici servisine API bağlantı ile senkronize bir şekilde çalışarak; 10 milyondan fazla TradeMark kaydına ulaşmakta ve mağazanızı Telif Hakkı şikayetlerinden korumaktadır. Hem ürün arama sırasında hem de envanter gelişmiş filtre özelliklerinde Trademark Filtresi'ni uygulayabilirsiniz.

Akıllı Envanter Yönetimi

OneAMZ' nin gelişmiş envanter filtresi özelliklerini kullanarak tüm ürünlerinizi analiz edebilir ve istenmeyen ürünleri kaldırabilirsiniz. Ayrıca buy box uygun olmayan ürünler; lowest price olmadığınız ürünler; tek satıcısı sizin olduğunuz ürünler; Trademark Ürünler; satıcı mağazasında FBA ya da Prime satıcısı olan ürünler; sadece Amazon ile gönderilen ya da sadece OneAMZ ile gönderilen ürünler gibi gelişmiş filtreleri kullanarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Akıllı Envanter Yönetimi
u

Anında BuyBox Monitörü

Kaç üründe BuyBox olduğunuz merak ediyorsanız çok seveceğiniz bir özellik. OneAMZ Admin Panelinden anlık olarak BuyBox oranını görebilir; buna göre eylem planları oluşturarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Tekrarlanmış Liste Engelleme

Farklı stok kodları ile aynı ASIN listelemeye tekrarlanmış ürün anlamına gelmektedir. OneAMZ tekrarlanmış ürünleri (çift ASIN) otomatik olarak arka plandaki geliştirmiş olduğu algoritma sayesinde önceden elemektedir. OneAMZ kullanıcıları çift ASIN konusunda Amazon'dan hiçbir zaman uyarı almazlar.

s
u

Bloklanmış Markalar / Ürünler

Amazon'da istenmeyen markaları ve ASIN' leri OneAMZ yazılımına ister liste şeklinde upload ederek; isterseniz de manuel giriş yaparak anında engelleyebilirsiniz. Envanterinizde bulunan gelişmiş filtreden bloklanmış markaları ve ürünleri anında silebilir ve yeni ürün taramalarınızda engelleyebilirsiniz.

Güncelleme İşlemleri

OneAMZ İşlemler menüsü üzerinden OneAMZ ile Amazon satıcı hesabınız arasında gerçekleşen bütün güncelleme geçmişlerinizi takip edebilir; başarısız olan işlemleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Fiyat ve stoklarınız anlık olarak yazılım tarafından güncelleşmektedir. Bütün güncellemeler bulut teknolojisi sayesinde veri tabanında kayıt edilir. Bu sayede bütün ürünlerinizin güncelleme geçmişlerine anlık olarak ulaşabilirsiniz.

s