fbpx
КУРС ПРОДАВЦА НА АМАЗОН          

Tüm Riski Biz, Kârı Siz Alın! Satış Yapana Kadar
Yazılım Ücretsiz, Eğitim Ücretsiz, Mentörlük Desteği Ücretsiz

Как я могу продавать на Amazon?

Как работает система? Подробно, шаг за шагом

Аккаунт продавца Amazon

Откройте счет продавца на Amazon, как физическое лицо без создания компании.

Подключение программного обеспечения

Интегрируйте учетную запись продавца Amazon в программное обеспечение OneAMZ

Найти товары

Находите товары с OneAMZ и автоматически добавляйте их в свой аккаунт продавца

Продавай

Отправляйте заказы и зарабатывайте деньги с помощью функции - автоматического заказа

Связаться с нами


C OneAmz
Kazanan,Mutlu Olan,7/24 Destek Alan
Пользователи

Baran ERGEÇ
Ученик
Читай ещё
Ömer Beye çok teşekkür ederim, hızlı satış eğitimin de aldığım bilgiler sayesinde daha eğitim bitmeden satış yaptım. 🙂 bilginize, emeğinize sağlık One AMZ ekibi ve Ömer Hocam.
kemal çakmakoğlu
Сотрудник частного сектора
Читай ещё
Hem Ömer beye, Hemde Ada beye desteklerinden ve verdikleri tecrübeli eğitimlerinden dolayı teşekkür ederim.Hesap sağlığı destek ve Hızlı satış destek eğitimlerinden önce ender satış yapabilen mağazalarım şimdi siparişler almakta.İlgileri ve destekleri çok güzeldi.Tabi işimiz bitmedi ,daha yeni başlıyoruz.Yine Oneamz ekibinden sürekli destklerinden dolayı Simge hanıma,Fatih beye ve Oğuzhan beyede teşekkürlerimi bir borç bilirim.Hep birlikte daha ileriye. Emre bey çok iyi ekipler oluşturmaktasınız…
Meryem
Ученик
Читай ещё
Oneamz 3 ay oldu kullanıyorum. Gerek satış gönderimlerim konusunda gerekse Hesap Sağlığım ve diğer tüm konularımda gece gündüz demeden sorunlarımı hızlı bir şekilde çözüm sağlamak için elinden geleni fazlasıyla yapan Destek ekibinden Kübra Hanıma çok teşekkür ederim. Siz olmasaydınız belki de farklı yazıla geçebilirdim. Çok çok teşekkür ederim iyi ki varsınız Kübra hanım 🙏
Gamze Turan
Ev Hanımı
Читай ещё
Değerli Oneamz ekibine başta Ömer Hocamız olmak üzere herkese teşekkür ederim. Hızlı satış eğitimindeki bilgiler çok değerliydi. Hep birlikte kazanalım ilkesini benimsediğiniz ve bize de eğitimde bunu yansıttığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımla
Çağdaş TOLU
Сотрудник частного сектора
Читай ещё
Kafamda hep bir ticaret yapma düşüncesi ama ne yapmam gerektiği noktasında araştırma yaparken youtube da ”ONEAMZ” ismini duydum. İyikide duymuşum. Çok değerli bilgileri yılmadan içtenlikle paylaşan kocaman bir ekip ile ilerlemek mükemmel bir duygu. Bu yolculuğa çıkmama samimi ve içtenlikle destek olan Kübra hanım’a Eğitimler de her türlü desteği veren ve işin püf noktalarını gösteren Ömer bey-Ada bey-Fatih bey-Oğuzhan bey’e teşekkür ederim. ”UYURKEN TİCARET YAPAYIM DİYORSAN = ONEAMZ ”ONEAMZ” kocaman bir aile ve bu ailede olmaktan mutluluk duyuyorum.
Mustafa Safa Karaca
Ученик
Читай ещё
ONEAMZ ile yaklaşık 6 aydır satış yapıyorum ve cirolarım tahmin etmeyeceğim rakamlara ulaştı. Gerçekten çok memnunum tavsiye ederim.
Предыдущая
Следующая
Чем мы можем вам помочь?

Откройте для себя Основные Характеристики

ProductBot® Поиск товаров

OneAMZ ProductBOT может найти самые быстрые и самые продаваемые товары; это также единственная поисковая система, которую вы можете использовать без каких-либо плагинов. Пользователи OneAMZ каждый час находят 3000+ товаров с очень высокой стоимостью продаж. Зарегистрируйтесь сейчас и попробуйте.

Интеграция промежуточного склада OneAMZ

OneAMZ автоматически рассчитывает размеры и вес ваших товаров в зависимости от страны, в которую вы их отправляете; Он добавляется к вашим продажным ценам в соответствии с установленной вами маржей прибыли. Панель доставки бесплатна для всех пользователей!

 

7/24 поддержка в онлайн-чате

Всякий раз, когда вам нужна поддержка, вся наша команда всегда рядом с вами 24 часа в сутки, 7 дней в неделю. Причем, это не только поддержка по программным вопросам; Вы можете уточнить детали по своей учетной записи продавца Amazon и своих заказов, либо уточнить дополнительные вопросы.

 

Преимущества участия в OneSHIP

Работа по бизнес-модели, которая на 100% соответствует политике продавца Amazon; Чтобы обеспечить устойчивую / безопасную прямую поставку, вы можете стать участником OneSHIP и начать пользоваться расширенными функциями данной программы

 

 

Панель управления

с OneAMZ Управлять - Очень просто!

Управляйте своей учетной записью и сэкономьте время, благодаря удобному и простому интерфейсу! Мгновенно отслеживайте на мониторе процентные ставки Buy Box, самые низкие цены на ваши товары, а также товары, где вы являетесь единственным продавцом.

Интеграция склада OneAMZ

Промежуточные складские перевозки - Управляй с одной панели!

Благодаря интеграции промежуточного склада OneAMZ; OneAMZ автоматически рассчитывает размеры и вес ваших товаров в зависимости от страны, в которую вы их отправляете; Она добавляется к вашей продажной цене в соответствии с определенной вами маржей прибыли. OneAMZ сравнивает стоимость доставки продуктов с доставкой на Amazon и OneAMZ Warehouse; Цены устанавливаются в зависимости от того, что подходит.

Читайте отзывы от наших пользователей ...

О нашем программном обеспечении OneAmz Что они сказали?

Yazılım konusunda tecrübesiz olanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir piyasada tüm yazılımları deneyen biri olarak en iyi optimizasyon ve listeleme yapabilen tek yazılım özelliklerini saymıyorum bile. Ekip 7/24 canlı desteği sağlıyor güven 0✓ gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz İşini hakkıyla yapan bu ekip her kolaylığı sağlıyor.Döviz kazanmak ve 1-0 bu sektöre önde başlayabilirsiniz şiddetle tavsiye ederim.

Gökhan ALKU

Предприниматель

Hızlı satış destek paketinden çok memnun kaldım zoom eğitimleri hem zevkli hemde Ömer hocamızın anlatımından dolayı çok akılda kalıcı oldu Amazon dropshipping iş modeline yeni başlıycak olan arkadaşlara Oneamz yazılımını ve eğitimlerini şiddetle öneriyorum. Piyasada bu kadar dolandırıcı varken işini hakkıyla yapan birilerini bulmak gerçekten zor. Teşekkürler Oneamz 🙂

Can

Ученик

С тех пор, как я начал, они оказывают поддержку практически по каждой проблеме и мгновенно находят решения. На мой взгляд, это лучшая программа на рынке, но самая доступная программа.

Onur Bayram
Onur Bayram

Сотрудник частного сектора

llikle bu eğitimi almam konusunda bana yardımcı olan ve her sorumu kesintisiz cevaplayan Sırma hanıma ve bu mükemmel eğitimi veren ömer hocama canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum kuruşu kuruşuna kesinlikle hakediyor yazacak çok şey var ama hangi birini yazacağımı bilemiyorum sadece şunu söyleyeyim hiç düşünmeyin alın ve gerisini bu mükemmel ekibe bırakın.

Furkan

Ученик

Merhaba OneAmz ailesi
Öğrencisi olduğum Turan Emre Yaka Hocamızın vermiş olduğu bilgilerden, gösterdiği emek ve çabadan dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Gerçekten kendini bu işe adamış, hakkıyla elinden gelen desteği en güzel şekliyle veren, vermeye çalışan bir hoca. Kendisine takdir ediyorum. İlgi ve alakasından dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum.
Ayrıca, Firma bünyenize böyle değerli insanları, hocaları kattığınız için onları tanıma fırsat verdiğiniz için OneAmz yönetimine saygılarımı şükranlarımı sunuyorum.
Teşekkürler OneAmz.

MEHMET EMİN KORKMAZ

Предприниматель

One AMZ e-ticaret yapmak isteyenler için Türkiye’deki en iyi firma bence. Danışmanlık hizmetleri, eğitim süreci, 7/24 sorularınıza cevap alabilmeniz, suspend destek hizmetleri mükemmel. Yazılım olarak da en sade ve sade olduğu kadar da arama kriterleri açısından oldukça detaylı bir yazılım. Ayrıca ara depo hizmeti vermeleri diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden birisi. Herkese tavsiye ederim

MUSTAFA EREN

Ученик

Для ПО ОНЭАМЗ в настоящее время Регистрация

с OneAMZ в 19 ​​странах Продавать легко

Блог

Дропшиппинг о Полезная информация