fbpx
AMAZON SATICI KAMPINA          

OneAMZ'nin eşsiz özelliklerini keşfedin!

OneAMZ's Choice Özelliği

OneAMZ's Choice Özelliği

OneAMZ’nin geliştirdiği üstün yapay zeka (AI) teknolojisi sayesinde envanterinizde bulunan hiç satış ihtimali olmayan ürünlerinizi filtreleme yaparak silmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede BuyBox ve Lowest oranlarınız yükselecek aynı zamanda daha az ürün ile daha çok satış yapma ihtimaliniz yükselecektir.

OneSHIP Üyelik Avantajları

OneSHIP Üyelik Avantajları

Amazon satıcı politikalarına %100 uygun bir şekilde çalışmak, güvenli ve sürdürülebilir ticaret yapmak istiyorsanız envanterinizdeki tüm ürünleri OneSHIP (ara depo) olarak ayarlayın ve aşağıdaki ayrıcalıkları ÜCRETSİZ elde edin!

 • Tüm gönderilerinizde ilave %5 indirim
 • Her ürün için ayrı depo faturası ve özel depo sözleşmesi
 • Suspend destek paketimiz için %50 indirim
OrderBOT Full Otomatik Sipariş Özelliği

OrderBOT Full Otomatik Sipariş Özelliği

OrderBOT Full Otomatik sipariş özelliği ile tüm siparişlerinizi otomatik bir şekilde gönderebilirsiniz. Üstelik bunun için eklenti kurmanıza ya da bilgisayarınızın açık olmasına gerek yoktur. Üstelik OrderBot ürünlerdeki tüm indirimleri seçerek daha fazla kar elde etmenizi sağlamaktadır. 

Trademark Filtresi

Trademark Filtresi

OneAMZ Uspto.gov (ABD) geliştirici servisine API bağlantı ile senkronize bir şekilde çalışarak; 10 milyondan fazla TradeMark kaydına ulaşmakta ve mağazanızı Telif Hakkı şikayetlerinden korumaktadır. Hem ürün arama sırasında hem de envanter gelişmiş filtre özelliklerinde Trademark Filtresi’ni uygulayabilirsiniz.

Otomatik Sipariş Onayı

Otomatik Sipariş Onayı

OneAmz ile Hesap Sağlığınız Güvende!
Siparişinizi ilk onaylarken girmeniz gereken otomatik takip kodu girişi özelliğidir.

Amazon’un 1 Temmuz güncellemesine istinaden VTR (Valid Tracking Rate) OrderBOT (Full Otomatik Sipariş) ya da manuel yöntem ile göndereceğiniz tüm siparişleriniz (Amazon ve Ara depo gönderimleri) için geçerli otomatik sipariş onaylama ve otomatik geçerli takip kodu girişi güncellemesi yapmaktadır.

Account Manager Sistemi

Account Manager Sistemi

Account Mamanger sistemi ile her bir kullanıcılarımız ile birebir ilgileniyoruz.

PriceBOT® Otomatik Fiyat Rekabeti

PriceBOT® Otomatik Fiyat Rekabeti

PriceBOT® (Amazon Auto Pricing’den daha iyi) gelişmiş algoritması ile rakiplerinizin satış fiyatlarını sizin fiyatlarınız ile karşılaştırır; min-max karlılık ayarlarınıza göre otomatik olarak fiyat değişikliği yapar. Bu sayede hızlı bir şekilde ürünlerinizde buy box kazanabilirsiniz. Üstelik bu özellik için ekstra ücret ödemek zorunda değilsiniz. PriceBOT® Re-Pricer mantığında çalıştığı için Amazon satıcı hesabınızda manuel olarak Auto Pricing ayarları yapmanıza gerek kalmaz.

FeedbackBOT

FeedbackBOT

OneAmz’nin geliştirdiği satıcı geri bildirim botu ile müşterilerinize otomatik mailler gönderebilirsiniz. Müşterilerle iyi ilişkiler kurarak Amazon satışlarınızı ve satıcı feedback sayınızı yükseltebilirsiniz. Tüm satıcı ülkeleri için otomatik çeviri yapılmış feedback şablonları ile Amazon feedback sayınızı yükseltin.

Fiyat ve Stok Güncelleme

Fiyat ve Stok Güncelleme

Ürün maliyetlerine ayrı ayrı kar oranları ya da kar tutarları min-max karlılık şeklinde belirleyebilirsiniz. Bu sayede düşük ya da yüksek maliyetleri ürünlerden belirleyeceğiniz karlılık ayarlarına göre satış stratejileri oluşturabilirsiniz. Ayrıca envanterinizde bulunan ürünleri gruplandırabilir; gruplarınıza özel karlılık ayarları belirleyebilirsiniz. OneAMZ ile Amazon arasındaki API bağlantısı sayesinde ürünlerinizin fiyat ve stokları anlık olarak güncellenmektedir. Bu sayede stok tükenme ya da zararına satış gibi sorunlardan kaçınmış olursunuz.

Otomatik Takip Kodu Girişi

Otomatik Takip Kodu Girişi

Ürün satışı yaptıktan sonra satıcı hesabınızda güncellenmesi gereken kargo takip kodları sistem tarafından otomatik bir şekilde girilmektedir.

Ara Depo Entegrasyonu

Ara Depo Entegrasyonu

Ürünleriniz boyut ve ağırlıkları OneAMZ tarafından göndereceğiniz ülkeye göre otomatik olarak hesaplanıp; belirlemiş olduğunuz kar marjınıza göre satış fiyatlarınıza eklenmektedir. OneAMZ, gönderimi olan ürünlerinizin kargo ücretlerini Amazon ve OneAMZ Depo ile karşılaştırıp; hangisi uygun ise ona göre fiyatlandırma yapmaktadır.  Tek panel üzerinden bütün siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Kargolar panelinde depo sözleşmenize ve ürünleriniz faturalarına ulaşabilirsiniz.

ProductBot® Ürün Arama

ProductBot®
Ürün Arama

advanced divider
Bulut teknolojisi sayesinde eklentisiz ürün arama yapabilirsiniz. Dosya indirme ve upload etme gibi manuel iş yükünden kurtulun. Çoklu link tarama özelliği sayesinde sınırsız arama kuyruğu oluşturabilir; bilgisayar başında saatlerce/günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Gelişmiş filtre seçenekleri ile ürünleri kolayca ve hızlı bir şekilde tarayıp saniyeler içinde bütün ürünlerinizi Amazon hesabınıza yükleyebilirsiniz.  ProductBOT® belirlemiş olduğunuz kar ayarlarınıza göre zarar etmeyeceğiniz şekilde (min karlılık oranı baz alınır) ürünün maliyetini, satış fiyatını ve stok miktarlarını otomatik hesaplayarak satış mağazanıza yüklenmek üzere sonuçlar vermektedir. Rekabet edebileceğiniz ve satış yapabileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz.
Kargolar Paneli

OneAMZ Kargolar Paneli

advanced divider

OneAMZ Kargolar Paneli ile Amazon’da gönderimi olmayan ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Üstelik şimdi kasko özelliğini kullanarak ürünün kargoda kaybolması veya hasar alması durumunda ürün ücreti ve kargo ücretini iade alabilirsiniz. Kargolar Paneli tüm kullanıcılar için Ücretsizdir! Ürünleriniz boyut ve ağırlıkları OneAMZ tarafından göndereceğiniz ülkeye göre otomatik olarak hesaplanıp; belirlemiş olduğunuz kar marjınıza göre satış fiyatlarınıza eklenmektedir. OneAMZ, gönderimi olan ürünlerinizin kargo ücretlerini Amazon ve OneAMZ Depo ile karşılaştırıp; hangisi uygun ise ona göre fiyatlandırma yapmaktadır.  Tek panel üzerinden bütün siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Kargolar panelinde depo sözleşmenize ve ürünleriniz faturalarına ulaşabilirsiniz.

Neden OneAmz'yi Tercih Etmelisiniz?

Kullanıcı dostu ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen, hizmet-fiyat performansı ile fark yaratan OneAmz'yi keşfedin!

OneAmz'yi diğer yazılımlardan ayıran özellikler nelerdir ?
 • Kolay kullanım ve kullanıcı dostu arayüz
 • Tüm özellikler dahil en uygun yazılım ücreti
 • Account Manager Sistemi
 • Call Center Desteği
 • Birebir Bağlantı Desteği
 • Kendi ara deposu bulunan tek yazılım
 • Yazılım + Ara Depo + Danışmanlık + Online Eğitim hizmetlerini tek çatı altında verebilen tek yazılım firması
OneSHIP üyelik sistemi nedir ?

OneSHIP üyelik sistemi yazılımda bulunan tüm ürünlerinizin kargo gönderimlerini OneSHIP yani ara depoya göre ayarladıktan sonra kazanacağınız üyelik ayrıcalıklarıdır:

 • Tüm gönderilerinizde ilave %5 indirim
 • Her ürün için ayrı depo faturası ve özel depo sözleşmesi
 • Suspend destek paketimiz için %50 indirim
OneAmz's Choice butonu ne işe yarar ?

OneAMZ’nin geliştirdiği üstün yapay zeka (AI) teknolojisi sayesinde envanterinizde bulunan hiç satış ihtimali olmayan ürünlerinizi filtreleme yaparak silmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede BuyBox ve Lowest oranlarınız yükselecek aynı zamanda daha az ürün ile daha çok satış yapma ihtimaliniz yükselecektir.

Amazon's Choice ürün bulabilen tek yazılım ?

Amazon’da alışveriş yapan müşteriler bir arama yaptıklarında bazı ürünler Amazon’s Choice “Amazon’un Seçimi” etiketiyle öne çıkmaktadır. Bu etiket, önerilen ürünleri bulmayı kolaylaştırır. Amazon’s Choice etiketi, belirli bir aramada yalnızca bir ürüne verilir, bu nedenle Amazon’da çok büyük bir pazarlama faktörüdür. OneAmz’nin geliştirdiği ProductBOT® Ürün Arama sayesinde Amazon.com’da Amazon’s Choice olmuş ürünleri bulabilirsiniz.

Paket Fiyatlarımız

Size Uygun Olan Paketi Seçin!

5K ÜRÜN TAKİBİ

$

49.90

+%4.5 Kart Komisyonu/30 Gün
10K ÜRÜN TAKİBİ

$

69.90

+%4.5 Kart Komisyonu/30 Gün
Hemen Üye Ol!

OneAmz ile Amazon'da Satış Yapmaya Hemen Başla!