fbpx
  New York,USA - ISTANBUL - ANTALYA - IZMIR - BAKU, AZERBAYCAN                    Sual-cavab    Qeydiyyatdan Keçin      Daxil ol      +90 242 606 00 11    OneAmz CallCenter

Kullanıcı Görüşleri

Son Yorumlar

1 SENEDE ALACAĞINIZ YOLU BU ŞEKİLDE 1 AYDA HALLETMİŞ OLURSUNUZ

Rated 5 out of 5
Noyabr 8, 2021

İLK BAŞTA HER İNSAN GİBİ KAFAMDA BİRSÜRÜ SORU İŞARETİYLE BAŞLADI SERÜVENİMİZ.ÖMER BEYİ OFİSİNDE ZİYARET ETTİKTEN SONRA KAFAMDAKİ ÇOĞU SORUYU HALLETMİŞ OLARAK YANINDAN AYRILDIM.ÖNCELİKLE KENDİSİNE VE EKİPTE EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BİREBİR EĞİTİMİN FAYDASINI İLK BAŞTA MAĞAZA AÇILIŞINDA ANLIYORSUNUZ ZATEN.EĞER BU İŞİ CİDDİYE ALARAK YAPMAK İSTERSENİZ BU EĞİTİMİ VE PROGRAMI MUTLAKA ALMALISINIZ.ZAMAN HEPİMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR KAVRAM OLDUĞU İÇİN KENDİ ÇABALARINIZLA 1 SENEDE ALACAĞINIZ YOLU BU ŞEKİLDE 1 AYDA HALLETMİŞ OLURSUNUZ.HERKESE BOL SATIŞLAR..

ÜMİT AKTAN

OneAmz iyiki var

Rated 5 out of 5
Noyabr 8, 2021

OneAmz iyiki var
6 aydır farklı kaynaklardan araştırarak karar verdiğim program oneAmz ekibine özelliklede ömer beye verdiği destek ve satış konusundaki bilgisi için çok teşekkür ediyorum.
mehmet güzelsoy

mehmet

Gelir elde etmekten çok hizmeti amaç edinmiş bir firma OneAmz!

Rated 5 out of 5
Noyabr 1, 2021

Gelir elde etmekten çok hizmeti amaç edinmiş tanıdığım ender firmalardan bir tanesi. Tamamen yabancı olduğunuz bir alanda karşınıza çıkan tüm sorular dostane bir şekilde yanıtladığı gibi bağlantılı olabilecek muhtemel sorunlardan haberdar ediliyorsunuz. Özellikle OneAMZ akademisi 1. Sınıf derslerini tamamladığımda sorunsuz şekilde ürün bulmaya, sipariş alıp göndermeye ve iadeleri yönetmeye başladığımı fark ettim, ücretsiz ara depo hizmeti de cabası. Tüm bu gayretlerinden dolayı OneAMZ ailesine teşekkür ediyorum.

Aziz Turgut

OneAmz tavsiye edilir!

Rated 5 out of 5
Oktyabr 20, 2021

OneAmz tavsiye edilir!
Amazonda stoksuz ticarete OneAMZ den aldığım eğitimle başladım. Eğitim içerik oldukça zengin ve doyurucuydu. Özellikle Emre Hoca ve Ömer Hoca bu konuda gerçekten üst seviye bilgi ve tecrübeye sahipler. OneAMZ yazılımı ise oldukça basit, anlaşılabilir ve fonksiyonel. ABD de ara depo olması büyük avantaj. En önemlisi 7/24 destek..Ödediğiniz ücretin fazlasıyla karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz. OneAMZ ekibine yürekten teşekkürler..

Hakan TÜLÜ

Gece Gündüz demeden Destek!

Rated 5 out of 5
Oktyabr 19, 2021

Farklı yazılımları da deneyimlemis biri olarak oneamz hem yazılım olarak, hemde teknik destek olarak çok iyi bir ekip. Her sorununuzda gece gündüz demen yardımcı oluyor. Özellikle Kubilay beye bu konuda çok teşekkür ediyorum.

Ahmet KOŞAR

OneAmz’nin hizmet anlayışı kesinlikle kat ve kat daha ileride

Rated 5 out of 5
Oktyabr 19, 2021

Her anlamda destek veren ve bunu isteyerek yapan, bilgi deneyim ve tecrübelerini koşulsuz olarak paylaşım yapmaktan çekinmeyen, gerek eğitimleri gerekse danışmanlıkları sayesinde her ne seviyede olursanız olun yinede bu alandaki bildiklerinizi daha da iyi pekiştirmenizi sağlayacak bir hizmet anlayışı olan bir firma OneAmz.
Olası rekabet eden firmalarla çalışma tecrübem oldu fakat birebir olarak OneAmz’nin hizmet anlayışı kesinlikle kat ve kat daha ileride olduğunu içtenlikle söylemekten çekinmiyorum. Herhangi bir sorunuz varsa bu konu ile ilgili kendileri hep yardımcı oldular ve olacaklarından emin olabilirsiniz.

O. Burak YURDAKUL

Yeni Doğmuş bir Çocuğa Hayat Verir Gibi ...

Rated 5 out of 5
Oktyabr 19, 2021

Gerek eğitim gerek eğitim sonrası destek ile yeni doğmuş bir çocuğa hayat verir gibi emekleme aşamasından, yürüme aşamasında ve koşma aşamasına gelene kadar size destek olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Musa mert can

OneAmz Sayesinde Tüm Korkularımı Yendim!

Rated 5 out of 5
Oktyabr 19, 2021

Her insan yeni bir serüvene adım atarken en başta çekinir cesaret edemez. Bende onlardan biriydim ama Oneamz sayesinde tüm korkularımı yendim ve bu yola çıktım. Gerek yazılım gerek eğitim olarak çok memnun olduğumu iletmek istedim. İyi ki Oneamz…

Aykut

Sorunsuz İşlemler ve Satışlar

Rated 5 out of 5
Oktyabr 19, 2021

Kullanmaya başladığımdan bu yana hızlı senkronizasyonu olsun canlı desteği olsun sorunsuz bir şekilde işlemlerimi ve satışlarımı ilerletebildiğim gün geçtikçe amazona dair yeni bilgiler öğrendiğim değerli ONEAMZ ailesine teşekkür ediyorum. 🙂

Ada kelci

Çok iyi ve Kaliteli!

Rated 5 out of 5
Oktyabr 19, 2021

Gerek program olsun gerekte çalışanları olsun çok iyi ve kaliteliler

Rıza Aykanat