fbpx
AMAZON SATICI KAMPINA          

Dropshipping nedir?

Amazon’da Dropshipping yapıp satıcı olmak demek, Amazon Canada, Amazon Mexico, Amazon Japonya, Amazon Birleşik Arap Emirlikleri ve Amazon Singapur gibi ülkelerde satış yapıp dolar kazanmak demektir. Daha fazla…

Amazon Dropshipping Nasıl Yapılır?

Süreç

Amazon Satıcı Hesabı Aç

Amazon’da satış yapabilmek için bir Amazon satıcı hesabına ihtiyacınız olacak.
01

Ürünlerini Listele

Amazon’da satıcı hesap açtıktan sonra manuel veya bir yazılım aracı ile ilk ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.
02

Satış Yapmaya Başla

Amazon satıcı hesabınızda satılan ürünler ile anında dolar kazanmaya başla!
03
Kullanıcılarımız

Amazon'da Satış Yapan Kullanıcılarımız Neler Söyledi?

Özellikle bu eğitimi almam konusunda bana yardımcı olan ve her sorumu kesintisiz cevaplayan Sırma hanıma ve bu mükemmel eğitimi veren ömer hocama canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum kuruşu kuruşuna kesinlikle hakediyor yazacak çok şey var ama hangi birini yazacağımı bilemiyorum sadece şunu söyleyeyim hiç düşünmeyin alın ve gerisini bu mükemmel ekibe bırakın.

Furkan Bağ
Furkan Bağ

Öğrenci

Eğitim, yazılım, danışmanlık her zaman destek kadro hepsi birinci sınıf en iyi firma. Sizinle başarılı oldum bana kattığınız değerli bilgiler için başta Ömer hocam ve OneAmz ailesine teşekkürler.

Tolgahan Alanya
Tolgahan Alanya

Galerici

One AMZ e-ticaret yapmak isteyenler için Türkiye’deki en iyi firma bence. Danışmanlık hizmetleri, eğitim süreci, 7/24 sorularınıza cevap alabilmeniz, suspend destek hizmetleri mükemmel. Yazılım olarak da en sade ve sade olduğu kadar da arama kriterleri açısından oldukça detaylı bir yazılım. Ayrıca ara depo hizmeti vermeleri diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden birisi. Herkese tavsiye ederim

MUSTAFA EREN
MUSTAFA EREN

Grafiker

Öğrencisi olduğum Turan Emre Yaka Hocamızın vermiş olduğu bilgilerden, gösterdiği emek ve çabadan dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Gerçekten kendini bu işe adamış, hakkıyla elinden gelen desteği en güzel şekliyle veren, vermeye çalışan bir hoca. Kendisine takdir ediyorum. İlgi ve alakasından dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum.
Ayrıca, Firma bünyenize böyle değerli insanları, hocaları kattığınız için onları tanıma fırsat verdiğiniz için OneAmz yönetimine saygılarımı şükranlarımı sunuyorum.
Teşekkürler OneAmz

MEHMET EMİN KORKMAZ
MEHMET EMİN KORKMAZ

E-Ticaret

One AMZ e-ticaret yapmak isteyenler için Türkiye’deki en iyi firma bence. Danışmanlık hizmetleri, eğitim süreci, 7/24 sorularınıza cevap alabilmeniz, suspend destek hizmetleri mükemmel. Yazılım olarak da en sade ve sade olduğu kadar da arama kriterleri açısından oldukça detaylı bir yazılım. Ayrıca ara depo hizmeti vermeleri diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden birisi. Herkese tavsiye ederim.

Şükran KURNAZ
Şükran KURNAZ

Ev Hanımı

Dropshipping’e başlamadan önce tüm yazılım hizmeti veren firmalarla gerek yazışarak gerek telefonda görüşme sağladım. Fakat benim sorularıma en güzel yanıtları OneAmz Ekibinden Sırma hanım verdi. Yazılım ve Amazon hakkında bilmediklerimi kendisine sordum bıkmadan usanmadan güzel bir ses tonuyla her soruma yanıt aldım. Başta Sırma hanım olmak üzere tüm OneAmz ekibi işini severek yapıyor. Kendisine söz verdiğim üzere OneAmz Ankara ofisi açılırsa kendisinin portresini yaptırıp ofise götüreceğim. (gerçekten) Yaklaşık 1 hafta önce Ömer bey’den hızlı satış destek paketi aldım. Derste anlatılanlara göre ürünlerimi bulup ekliyorum. İlk satışlarımı aldım ancak yeterli değil. 2022 yılında en çok satış yapan OneAmz kullanıcısı olmak istiyorum. Bakalım başarabilecek miyim… Bu vesileyle yönetimden ricam var. OneAmz Ankara ofisi açma olayını lütfen değerlendirin. Sözümü tutmam gereken konular var. Başta Sırma hanım ve Ömer bey olmak üzere tüm OneAmz ekibine sonsuz teşekkürler…

Mert ÜLGER
Mert ÜLGER

Öğrenci

Sınırlı Sayıdaki Yerini Hemen Al!

14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneme Hakkı Kazan!

Sen de OneAmz ile kazanan, 7/24 destek alan ve mutlu olan binlerce kullanıcımız arasında yer almak istiyorsan hemen formu doldur seni en kısa süre içerisinde arayalım!
.........................................................................................................................