fbpx
AMAZON SATICI KAMPINA          

OneAmz Danışmanlık Paketleri Sorumluluk Reddi Bildirimi

 

Bu bilgilendirme, satın aldığınız danışmanlık paketlerinin OneAmz hizmet çerçevesi ile ilgilidir.

Amazon politikalarına uyum sağlama ve düzenli olarak gerçekleştirilmesi gereken işlemler/kontroller, kullanıcı sorumluluğundadır.

Aşağıda, satın aldığınız paketin sorumluluk sınırlandırmalarını detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

 

Anahtar Teslim Mağaza Paketi

 

Hizmet Çerçevesi

 

%100 İade Şartları

Sorumluluk Reddi

-          Satıcı mağazası aktif edilen tarih baz alınarak; mağazaların toplam net karı $3000’a ulaşmaz ise %100 İade hakkınızı kullanabilirsiniz.

-          Maksimum hizmet süresi 6 aydır; 6 aydan daha erken bir zamanda $3000 net kara ulaşılırsanız hizmet sona erer ve mağazanızı teslim alırsınız.

-          6 ay sonunda $3000 net kara ulaşılmaması durumunda %100 iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

-          Satışlar için kullanacağınız sermayenizin bitmesi ya da ek sermaye bulunamaması, mağazaların tatile alınması vb. durumlarda %100 iade hakkınızı kaybederseniz.

-          Amazon tarafından mağazanın kapatılması (suspend) durumlarında; İlişkilendirme Suspendi, Fikri Mülkiyet Suspendi ve Hesap Sağlığı Suspendi türleri için %100 iade alma hakkınız vardır. Bu suspend türleri haricindeki suspendlerde %100 iade hakkınız bulunmamaktadır.

-          Hızlı satış suspendi durumunda mağazanın 30 gün incelemeye alınması nedeniyle %100 iade şartlarında bulunan maksimum hizmet süresine +1 ay eklenir.

-          Amazon aidatı ve iadeler vb. oluşacak masraflar %100 iade şartı için aranan $3000 kar hesaplamasına dahil edilmeyecektir.

 

 

 

Amazon Hesap Açma* + Hesap Yönetimi Destek Danışmanlık Paketi

Hesap Yönetimi Destek Danışmanlık Paketi

Amazon Hesap Açma* ve Ürün Yükleme Danışmanlık Paketleri

Uzaktan Yönetim Paketi

Mağaza Analizi Paketi

 

 

 

Hizmet Çerçevesi

 

-          Hizmet başladıktan sonra ücret iadesi mümkün değildir.

-          Amazon tarafından mağazanın kapatılması (suspend) durumlarında; kullanıcı sorumludur. OneAmz hizmet süresi içerisindeki suspendlerden sorumlu tutulamaz.

-          İadelerden oluşacak zarar ve diğer olası zararlardan kullanıcı sorumludur. OneAmz hizmet süresi içersindeki zararlardan sorumlu tutulamaz.

-          Yüklenen tüm ASIN’lerin incelenmesi, elenmesi ve satışa sunulması kullanıcı sorumluluğundadır.

 

*Hesap Açma danışmanlık paketleri için;

o        Hesap açılış sürecinde mağazanın kapatılması (Açılış suspend’i) durumlarında; %100 iade alma hakkınız vardır.

 

 

 

 

Canada Mağaza Sihirbazı Paketi

ASIN Paketleri

 

 

Hizmet Çerçevesi

 

-          ASIN dosyasını, mağazanızın her pazaryeri için envanter, karlılık ve güvenlik kriterlerinize göre aratmalısınız. Kriterlerinize uygun çıkan ürünleri her bir pazaryeri için ayrı ayrı yükleyebilirsiniz.

-          Dosyada bulunan ASIN’ler: Amazon’un çok satalar listesinden, kişiye özel olarak kombine edilmiş, satış ihtimali yüksek ürünlerdir.

-          Listede çıkabilecek “yasaklı ürünler” ve "oversize ürün" ihtimaline karşın, ASIN paketiniz %10 ilave ASIN miktarı ile gönderilmiştir. Bu ASIN'lerin yüklenmeden önce elenmesi kullanıcı sorumluluğundadır.

-          Yüklenen tüm ASIN’lerin incelenmesi, elenmesi ve satışa sunulması kullanıcı sorumluluğunda olup ücret iadesi mümkün değildir.

-          OneAmz hizmet süresi içerisindeki suspendlerden sorumlu tutulamaz.

-          İadelerden oluşacak zarar ve diğer olası zararlardan kullanıcı sorumludur. OneAmz hizmet süresi içersindeki zararlardan sorumlu tutulamaz.

 

 

 

 

Converted to HTML with WordToHTML.net