fbpx
AMAZON SATICI KAMPINA          

Tüm Riski Biz, Kârı Siz Alın! Satış Yapana Kadar
Yazılım Ücretsiz, Eğitim Ücretsiz, Mentörlük Desteği Ücretsiz

¿Cómo puedo vender en Amazon?

¿Como funciona el sistema? Aprende paso a paso

Cuenta de vendedor de Amazon

Abra una cuenta de vendedor en Amazon como individuo sin establecer una empresa

Conexión de software

Integre la cuenta de vendedor de Amazon en el software OneAMZ

Buscar productos

Encuentre productos con OneAMZ y agréguelos automáticamente a su cuenta de vendedor

Vender

Envíe pedidos y gane dinero con la función de pedido automático

Contáctenos


con OneAmz
Kazanan,Mutlu Olan,7/24 Destek Alan
Usuarios

Baran ERGEÇ
Estudiante
Leer más
Ömer Beye çok teşekkür ederim, hızlı satış eğitimin de aldığım bilgiler sayesinde daha eğitim bitmeden satış yaptım. 🙂 bilginize, emeğinize sağlık One AMZ ekibi ve Ömer Hocam.
kemal çakmakoğlu
Empleado del sector privado
Leer más
Hem Ömer beye, Hemde Ada beye desteklerinden ve verdikleri tecrübeli eğitimlerinden dolayı teşekkür ederim.Hesap sağlığı destek ve Hızlı satış destek eğitimlerinden önce ender satış yapabilen mağazalarım şimdi siparişler almakta.İlgileri ve destekleri çok güzeldi.Tabi işimiz bitmedi ,daha yeni başlıyoruz.Yine Oneamz ekibinden sürekli destklerinden dolayı Simge hanıma,Fatih beye ve Oğuzhan beyede teşekkürlerimi bir borç bilirim.Hep birlikte daha ileriye. Emre bey çok iyi ekipler oluşturmaktasınız…
Meryem
Estudiante
Leer más
Oneamz 3 ay oldu kullanıyorum. Gerek satış gönderimlerim konusunda gerekse Hesap Sağlığım ve diğer tüm konularımda gece gündüz demeden sorunlarımı hızlı bir şekilde çözüm sağlamak için elinden geleni fazlasıyla yapan Destek ekibinden Kübra Hanıma çok teşekkür ederim. Siz olmasaydınız belki de farklı yazıla geçebilirdim. Çok çok teşekkür ederim iyi ki varsınız Kübra hanım 🙏
Gamze Turan
Ev Hanımı
Leer más
Değerli Oneamz ekibine başta Ömer Hocamız olmak üzere herkese teşekkür ederim. Hızlı satış eğitimindeki bilgiler çok değerliydi. Hep birlikte kazanalım ilkesini benimsediğiniz ve bize de eğitimde bunu yansıttığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımla
Çağdaş TOLU
Empleado del sector privado
Leer más
Kafamda hep bir ticaret yapma düşüncesi ama ne yapmam gerektiği noktasında araştırma yaparken youtube da ”ONEAMZ” ismini duydum. İyikide duymuşum. Çok değerli bilgileri yılmadan içtenlikle paylaşan kocaman bir ekip ile ilerlemek mükemmel bir duygu. Bu yolculuğa çıkmama samimi ve içtenlikle destek olan Kübra hanım’a Eğitimler de her türlü desteği veren ve işin püf noktalarını gösteren Ömer bey-Ada bey-Fatih bey-Oğuzhan bey’e teşekkür ederim. ”UYURKEN TİCARET YAPAYIM DİYORSAN = ONEAMZ ”ONEAMZ” kocaman bir aile ve bu ailede olmaktan mutluluk duyuyorum.
Mustafa Safa Karaca
Estudiante
Leer más
ONEAMZ ile yaklaşık 6 aydır satış yapıyorum ve cirolarım tahmin etmeyeceğim rakamlara ulaştı. Gerçekten çok memnunum tavsiye ederim.
Anterior
Siguiente
Como podemos ayudarte ?

Presentado Propiedades Descubrir

Búsqueda de productos ProductBot®

OneAMZ ProductBOT puede encontrar los productos más rápidos y vendidos hasta ahora; también es el único motor de búsqueda que puede utilizar sin necesidad de complementos. Los usuarios de OneAMZ encuentran más de 3000 productos con un valor de venta muy alto cada hora. Regístrese ahora y pruébelo.

Integración de almacén provisional de OneAMZ

OneAMZ calcula automáticamente las dimensiones y los pesos de sus productos según el país al que los envíe; Se agrega a sus precios de venta de acuerdo con el margen de beneficio que haya determinado. ¡El panel de envío es gratuito para todos los usuarios!

 

Soporte de chat en línea 24 horas al día, 7 días a la semana

Siempre que necesite soporte, todo nuestro equipo está a su lado con soporte en vivo las 24 horas del día, los 7 días de la semana. Además, no se trata solo de soporte de problemas de software; Puede solicitar todos los detalles de su cuenta de vendedor de Amazon y sus pedidos y saber qué es lo que le interesa.

 

Privilegios de membresía de OneSHIP

Trabajar en un modelo de negocio 100% acorde con las políticas de vendedor de Amazon; Para realizar envíos directos sostenibles / seguros, puede convertirse en miembro de OneSHIP y comenzar a utilizar funciones enriquecidas.

 

 

Panel de gestión

con OneAMZ administración ¡Muy fácil!

¡Simplifique la administración de su cuenta y ahorre tiempo con su interfaz simple y fácil de usar! Siga instantáneamente las tarifas de Buy Box, las tarifas de precio más bajo de sus productos y los productos que usted es el único vendedor en el monitor.

Integración de almacén provisional de OneAMZ

Envíos de almacén intermedio Desde un solo panel ¡Administrar!

Gracias a OneAMZ Interim Warehouse Integration; OneAMZ calcula automáticamente las dimensiones y los pesos de sus productos según el país al que los envíe; Se agrega a su precio de venta de acuerdo con el margen de beneficio que haya determinado. OneAMZ compara los gastos de envío de los productos con el envío con Amazon y OneAMZ Warehouse; El precio se establece de acuerdo con lo que sea apropiado.

Escúchanos de nuestros usuarios ...

Para nuestro software OneAmz ¿Que dijeron?

Yazılım konusunda tecrübesiz olanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir piyasada tüm yazılımları deneyen biri olarak en iyi optimizasyon ve listeleme yapabilen tek yazılım özelliklerini saymıyorum bile. Ekip 7/24 canlı desteği sağlıyor güven 0✓ gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz İşini hakkıyla yapan bu ekip her kolaylığı sağlıyor.Döviz kazanmak ve 1-0 bu sektöre önde başlayabilirsiniz şiddetle tavsiye ederim.

Gökhan ALKU

Empresario

Hızlı satış destek paketinden çok memnun kaldım zoom eğitimleri hem zevkli hemde Ömer hocamızın anlatımından dolayı çok akılda kalıcı oldu Amazon dropshipping iş modeline yeni başlıycak olan arkadaşlara Oneamz yazılımını ve eğitimlerini şiddetle öneriyorum. Piyasada bu kadar dolandırıcı varken işini hakkıyla yapan birilerini bulmak gerçekten zor. Teşekkürler Oneamz 🙂

Can

Estudiante

Desde que comencé, brindan soporte en casi todos los problemas y encuentran soluciones al instante. Aunque es el mejor del mercado en mi opinión, es el software más asequible.

Onur Bayram
Onur Bayram

Empleado del sector privado

llikle bu eğitimi almam konusunda bana yardımcı olan ve her sorumu kesintisiz cevaplayan Sırma hanıma ve bu mükemmel eğitimi veren ömer hocama canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum kuruşu kuruşuna kesinlikle hakediyor yazacak çok şey var ama hangi birini yazacağımı bilemiyorum sadece şunu söyleyeyim hiç düşünmeyin alın ve gerisini bu mükemmel ekibe bırakın.

Furkan

Estudiante

Merhaba OneAmz ailesi
Öğrencisi olduğum Turan Emre Yaka Hocamızın vermiş olduğu bilgilerden, gösterdiği emek ve çabadan dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Gerçekten kendini bu işe adamış, hakkıyla elinden gelen desteği en güzel şekliyle veren, vermeye çalışan bir hoca. Kendisine takdir ediyorum. İlgi ve alakasından dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum.
Ayrıca, Firma bünyenize böyle değerli insanları, hocaları kattığınız için onları tanıma fırsat verdiğiniz için OneAmz yönetimine saygılarımı şükranlarımı sunuyorum.
Teşekkürler OneAmz.

MEHMET EMİN KORKMAZ

Empresario

One AMZ e-ticaret yapmak isteyenler için Türkiye’deki en iyi firma bence. Danışmanlık hizmetleri, eğitim süreci, 7/24 sorularınıza cevap alabilmeniz, suspend destek hizmetleri mükemmel. Yazılım olarak da en sade ve sade olduğu kadar da arama kriterleri açısından oldukça detaylı bir yazılım. Ayrıca ara depo hizmeti vermeleri diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden birisi. Herkese tavsiye ederim

MUSTAFA EREN

Estudiante

OneAmz Yazılımı için Şimdi Registrarse

con OneAMZ en 19 países Vender