fbpx
AMAZON SELLER CAMP          

Tüm Riski Biz, Kârı Siz Alın! Satış Yapana Kadar
Yazılım Ücretsiz, Eğitim Ücretsiz, Mentörlük Desteği Ücretsiz

How Can I Sell on Amazon?

How Does the System Work? Learn Step by Step

Amazon Seller Account

Open a seller account on Amazon as an individual without establishing a company

Software Connection

Integrate Amazon seller account into OneAMZ software

Find Products

Find products with OneAMZ and automatically add them to your seller account

Sell

Submit orders and earn money with automatic ordering feature

Contact us


with OneAmz
Kazanan,Mutlu Olan,7/24 Destek Alan
Users

Baran ERGEÇ
Student
Read More
Ömer Beye çok teşekkür ederim, hızlı satış eğitimin de aldığım bilgiler sayesinde daha eğitim bitmeden satış yaptım. 🙂 bilginize, emeğinize sağlık One AMZ ekibi ve Ömer Hocam.
kemal çakmakoğlu
Private Sector Employee
Read More
Hem Ömer beye, Hemde Ada beye desteklerinden ve verdikleri tecrübeli eğitimlerinden dolayı teşekkür ederim.Hesap sağlığı destek ve Hızlı satış destek eğitimlerinden önce ender satış yapabilen mağazalarım şimdi siparişler almakta.İlgileri ve destekleri çok güzeldi.Tabi işimiz bitmedi ,daha yeni başlıyoruz.Yine Oneamz ekibinden sürekli destklerinden dolayı Simge hanıma,Fatih beye ve Oğuzhan beyede teşekkürlerimi bir borç bilirim.Hep birlikte daha ileriye. Emre bey çok iyi ekipler oluşturmaktasınız…
Meryem
Student
Read More
Oneamz 3 ay oldu kullanıyorum. Gerek satış gönderimlerim konusunda gerekse Hesap Sağlığım ve diğer tüm konularımda gece gündüz demeden sorunlarımı hızlı bir şekilde çözüm sağlamak için elinden geleni fazlasıyla yapan Destek ekibinden Kübra Hanıma çok teşekkür ederim. Siz olmasaydınız belki de farklı yazıla geçebilirdim. Çok çok teşekkür ederim iyi ki varsınız Kübra hanım 🙏
Gamze Turan
Ev Hanımı
Read More
Değerli Oneamz ekibine başta Ömer Hocamız olmak üzere herkese teşekkür ederim. Hızlı satış eğitimindeki bilgiler çok değerliydi. Hep birlikte kazanalım ilkesini benimsediğiniz ve bize de eğitimde bunu yansıttığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımla
Çağdaş TOLU
Private Sector Employee
Read More
Kafamda hep bir ticaret yapma düşüncesi ama ne yapmam gerektiği noktasında araştırma yaparken youtube da ”ONEAMZ” ismini duydum. İyikide duymuşum. Çok değerli bilgileri yılmadan içtenlikle paylaşan kocaman bir ekip ile ilerlemek mükemmel bir duygu. Bu yolculuğa çıkmama samimi ve içtenlikle destek olan Kübra hanım’a Eğitimler de her türlü desteği veren ve işin püf noktalarını gösteren Ömer bey-Ada bey-Fatih bey-Oğuzhan bey’e teşekkür ederim. ”UYURKEN TİCARET YAPAYIM DİYORSAN = ONEAMZ ”ONEAMZ” kocaman bir aile ve bu ailede olmaktan mutluluk duyuyorum.
Mustafa Safa Karaca
Student
Read More
ONEAMZ ile yaklaşık 6 aydır satış yapıyorum ve cirolarım tahmin etmeyeceğim rakamlara ulaştı. Gerçekten çok memnunum tavsiye ederim.
Previous
Next
How can we help you ?

Featured Properties Discover

ProductBot® Product Search

OneAMZ ProductBOT can find the fastest and most selling products ever; it is also the only search engine you can use without the need for any plugins. OneAMZ users find 3000+ products with very high sales value every hour. Register now and give it a try.

OneAMZ Interim Warehouse Integration

The dimensions and weights of your products are automatically calculated by OneAMZ according to the country you will send them to; It is added to your sales prices according to the profit margin you have determined. Shipping Panel is Free for all users!

 

24/7 Online Chat Support

Whenever you need support, our entire team is at your side with live support 24 hours a day, 7 days a week. Moreover, it is not only software issues support; You can ask all the details for your Amazon seller account and your orders and learn what you are curious about.

 

OneSHIP Membership Privileges

Working in a business model that is 100% in line with Amazon seller policies; To do sustainable/safe dropshipping, you can become a OneSHIP member and start using rich features.

 

 

Management Panel

with OneAMZ management Very easy!

Simplify the management of your account and save time with its easy-to-use and simple interface! Instantly follow the Buy Box rates of your products, the Lowest Price rates and the products you are the sole seller of, on the monitor.

OneAMZ Interim Warehouse Integration

Intermediate Warehouse Shipments From a Single Panel Manage!

Thanks to OneAMZ Interim Warehouse Integration; The dimensions and weights of your products are automatically calculated by OneAMZ according to the country you will send them to; It is added to your sales price according to the profit margin you have determined. OneAMZ compares the shipping charges of the products with shipping with Amazon and OneAMZ Warehouse; Pricing is made according to whichever is appropriate.

Listen To Us From Our Users...

For our OneAmz Software What did they say?

Yazılım konusunda tecrübesiz olanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir piyasada tüm yazılımları deneyen biri olarak en iyi optimizasyon ve listeleme yapabilen tek yazılım özelliklerini saymıyorum bile. Ekip 7/24 canlı desteği sağlıyor güven 0✓ gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz İşini hakkıyla yapan bu ekip her kolaylığı sağlıyor.Döviz kazanmak ve 1-0 bu sektöre önde başlayabilirsiniz şiddetle tavsiye ederim.

Gökhan ALKU

Entrepreneur

Hızlı satış destek paketinden çok memnun kaldım zoom eğitimleri hem zevkli hemde Ömer hocamızın anlatımından dolayı çok akılda kalıcı oldu Amazon dropshipping iş modeline yeni başlıycak olan arkadaşlara Oneamz yazılımını ve eğitimlerini şiddetle öneriyorum. Piyasada bu kadar dolandırıcı varken işini hakkıyla yapan birilerini bulmak gerçekten zor. Teşekkürler Oneamz 🙂

Can

Student

Since I started, they provide support in almost every issue and find solutions instantly. Although it is the best in the market in my opinion, it is the most affordable software.

Onur Bayram
Onur Bayram

Private Sector Employee

llikle bu eğitimi almam konusunda bana yardımcı olan ve her sorumu kesintisiz cevaplayan Sırma hanıma ve bu mükemmel eğitimi veren ömer hocama canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum kuruşu kuruşuna kesinlikle hakediyor yazacak çok şey var ama hangi birini yazacağımı bilemiyorum sadece şunu söyleyeyim hiç düşünmeyin alın ve gerisini bu mükemmel ekibe bırakın.

Furkan

Student

Merhaba OneAmz ailesi
Öğrencisi olduğum Turan Emre Yaka Hocamızın vermiş olduğu bilgilerden, gösterdiği emek ve çabadan dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Gerçekten kendini bu işe adamış, hakkıyla elinden gelen desteği en güzel şekliyle veren, vermeye çalışan bir hoca. Kendisine takdir ediyorum. İlgi ve alakasından dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum.
Ayrıca, Firma bünyenize böyle değerli insanları, hocaları kattığınız için onları tanıma fırsat verdiğiniz için OneAmz yönetimine saygılarımı şükranlarımı sunuyorum.
Teşekkürler OneAmz.

MEHMET EMİN KORKMAZ

Entrepreneur

One AMZ e-ticaret yapmak isteyenler için Türkiye’deki en iyi firma bence. Danışmanlık hizmetleri, eğitim süreci, 7/24 sorularınıza cevap alabilmeniz, suspend destek hizmetleri mükemmel. Yazılım olarak da en sade ve sade olduğu kadar da arama kriterleri açısından oldukça detaylı bir yazılım. Ayrıca ara depo hizmeti vermeleri diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden birisi. Herkese tavsiye ederim

MUSTAFA EREN

Student

OneAmz Yazılımı için Şimdi Register

with OneAMZ in 19 countries Sell